AvriL Lavigne FaN CluB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne FaN CluB

•·.·• ανяιℓ ℓανιgηє ƒαη •·.·•

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı..

YazarMesaj
SpoiLed AngeL

SpoiLed AngeL

Müzik Türü : AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Rockkj4
Ruh Halin? : AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Huysuz10
Rock Puanı :
AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Right_bar_bleue

Başarı :
AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Right_bar_bleue

AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. Empty
MesajKonu: AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı..   AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı.. EmptyPerş. Şub. 05, 2009 12:35 pm

1.Sakızı çok seven Avril'in en dayanamadığı şey nane aromalı olanları! "Kendim de çiğnesem, yanımda birinden de kokusunu alsam başım ağrımaya başlıyor" diyen müzisyenin tercihi tarçınlı sakızlar.
2.Deryck'le evlenmeden önce verdiği bir röportajda "Ufak tefek erkeklerden hoşlanıyorum.Büyük, uzun ve iri yarı adam istemiyorum!Kollarımı rahatça ona dolayabileceğim birini arıyorum, en fazla parmak uçlarımda yükselirim!" demişti.Deryck'in boyu 1.64 cm.
3.Hilary Duff, Paris Hilton ve Lindsay lohan isimlerini duyunca kaşınmaya başlıyor."Onlar albüm yapıyor mu?Ben en son Alanis Morissette'i duymuştum!" diye de dalga geçiyor. )
4.Avril'in otellerden yastık aşırmak gibi bir alışkanlığı var!Ama en son çaldığı yastık için otel faturasına birkaç yüz dolar eklenince bu alışkanlığından vazgeçmeye karar vermiş.
5.Avril'in çantasında genellikle çay poşeti, saç fırçası ve dudak koruyucusu bulunuyor.Ruj sevmiyor, hatta sahnede bile kullanmıyor çünkü saçlarının ruja yapıştığını ve buna sinir olduğunu söylüyor

AvriL'ın GariP aLışkanLıkLarı..
1 sayfadaki 1 sayfası