AvriL Lavigne FaN CluB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne FaN CluB

•·.·• ανяιℓ ℓανιgηє ƒαη •·.·•

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AvriL SırLarı..

2 posters
YazarMesaj
SpoiLed AngeL

SpoiLed AngeL

Müzik Türü : AvriL SırLarı.. Rockkj4
Ruh Halin? : AvriL SırLarı.. Huysuz10
Rock Puanı :
AvriL SırLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AvriL SırLarı.. Right_bar_bleue

Başarı :
AvriL SırLarı.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AvriL SırLarı.. Right_bar_bleue

AvriL SırLarı.. Empty
MesajKonu: AvriL SırLarı..   AvriL SırLarı.. EmptyPerş. Şub. 05, 2009 12:38 pm

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermis. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez we aralarına almazlarmıs=)

2-) İlk öpüsmesi tam bi faciaymıs.. "cünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye acıklıyor =)) (( yası belirtilmemiss ))

3-) Bir keresinde otelde cok fazla gürültü yaptığından otelden atılmıs =))

4-) Avrıl hayatı boyunca hic gitar dersi almamıs we kendisi calmayı öğrenmis ve ilk sarkısını 12 yasında yazmıss (( way bee))

5-) Avrılın burcu terazi.. we tam burcu olduğunu sölüyor.. tartısmalardan kacınıyor we yaratıcılığı sewiyor

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak icin kıyafetlerini yanında götürürmüs.. şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs.. bu ses onu rahatlatır cok hosuna gidermiss, onu rahatlatan tek sey olduğunu söylüyorr=)

8-) Avrılın vicudunda 4 tane piercing war: biri göbek deliğinde, ikisi sol we bi tanesi de sağ kulağında, kücük bir süzgec o!!

9-) Adı Sam olan cok sirin bi köpeği war

10-) Yasama bakıs acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya calısıyorum. Yasamdan zewk almayı ve kendim olmayı sewiyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrılın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardesi war. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardes yani =)

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrılın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bi fast food restoranında calısıyormus ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmus.. kendine en uygun seyin müzik ve sarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avrıl tam bi buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmıs..

15-) Avrılın göbek adı da Romana..

16-) Avrıl pizzaya bayılırmıs. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermis. En sewdiği malzeme de zeytinmis. Türklük war heralde hamurunda!!
SeYm[A]vRiL

SeYm[A]vRiL

Kadın
Hobiler : H3nTbol oyna-ak
Müzik Türü : AvriL SırLarı.. Mtaltg7
Ruh Halin? : AvriL SırLarı.. Deli10
Hangi Takım? : AvriL SırLarı.. 1447
Seviye : AvriL SırLarı.. Bluestar44yv3sr
Rock Puanı :
AvriL SırLarı.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AvriL SırLarı.. Right_bar_bleue

Başarı :
AvriL SırLarı.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100AvriL SırLarı.. Right_bar_bleue

...Avril...
...Avril... ...Avril...:
AvriL SırLarı.. Left_bar_bleue0/0AvriL SırLarı.. Empty_bar_bleue  (0/0)

AvriL SırLarı.. Empty
MesajKonu: Geri: AvriL SırLarı..   AvriL SırLarı.. EmptyCuma Şub. 06, 2009 3:47 pm

sql jnm b!l!yodum-M *m* 3ll3r!n3 s*q-lıkK

AvriL SırLarı..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -_-avril-_-
» slm (fosy<>avril) ..xD
» - AvRiL - [Evrim - Been]